SON YILLARIN EN POPÜLER SANAL OLAN GERÇEK OYUNLARINDAN; FURBY

Yazar: Elif UÇHAN

SON YILLARIN EN POPÜLER SANAL OLAN GERÇEK OYUNLARINDAN; FURBY

Bu oyuncak dünyanın en güzel oyuncaklarından bir tanesi dememiz doğru olacaktır.  Furby, 1990’ların sonunda Hasbro tarafından satışa sunulan, ışığa ve sese duyarlı, dışı peluş modeli bulunan bir robot oyuncaktır.

Hasbro, Dünyanın En İyi Oyun Deneyimlerini Yaratmaya kendini adamış küresel bir oyun ve eğlence şirketidir.

Furby Boom, Furby serisinin son çıkan versiyonudur. Oyuncağı ilk aldığınızda, ona bir isim vermeniz gerekmektedir. Şimdiden mükemmel değil mi? Bu ismi hatırlıyor ve benimsiyor. Ve evet daha da mükemmelleşti. Onunla ne kadar fazla ilgilenirseniz ve oyun oynarsanız, o kadar mutlu olmaktadır.Sanki, evinizdeki bir evcil hayvan. Oyuncağı yere attığınızda bağırır. Susturmanız için ilgi ister. Düşünsenize sanki canlı bir varlık.

İngilizce versiyonunu alarak, ufak bir uygulama sonrasında Türkçe olarak da kullanabilirsiniz. Güzel bir hediye olabilir çevrenize. Özellikle evcil hayvan bakmaya durumu olmayan hayvanseverlere. ��

 

Tabi ki çocuklar için de sorumluluk sahibi olmayı öğretmenin kolay bir yolu.

Şu güzelliğe de bir bakın…

ÖZELLİKLERİ:

  • Yemek yemeyi seviyor ve ona zamanında yemeğini verdiğinizde gelişmesini hızlandırıyor.
  • Duş alabiliyor.
  • Bluetooth üzerinden akıllı telefonunuza bağlanabiliyor. Uygulama üzerinden saat ve maç sonuçları gibi bilgileri öğrenen Furby, şarkı sözü gibi daha karmaşık şeyleri de söyleyebiliyor.
  • Donanımlarında önemli geliştirmeler yapılan Furby’nin gözleri ekrandan oluşuyor. Üst tarafındaki parlak anten ise uyarıları bildirmekte kullanılıyor.
  • Furby’nin bir şaşırtıcı özelliği de emo-tronic olmasıdır. Bu kurulum Furby’nin duygusal olmasını ve söylenenleri anlamasını sağlıyor.

Ve keşfetmeniz istenen daha bir çok özellik…